Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Oświadczenie Marcina Pietrzaka - kandydata SLD do RM Inowrocławia

dodano 2017-07-05 15:28 w kategorii: Powiatowe

Wielkimi krokami zbliżają się wybory uzupełniające do Rady Miasta w okręgu nr 16 na Rąbinie. Jako kandydat z ramienia SLD pragnę oświadczyć i zapewnić Wyborców, że nie pełniłem, ani nie pełnię żadnej funkcji, która kolidowałaby z ewentualną funkcją radnego.

Jako człowiek debiutujący w wyborach samorządowych na początku zastanawiałem się co mogę zaoferować swoją kandydaturą, mając tak zacnych kontrkandydatów.

Odkładając na bok wszelką poprawność nie zamierzam obiecywać przysłowiowych „gruszek na wierzbie”.

Mieszkańców okręgu, z którego startuję w wyborach mogę zapewnić, że dołożę wszelkich starań by mieszkało im się lepiej, by władza miejska zwracała uwagę na ich potrzeby, by nie musieli nigdy więcej czekać latami na remonty, przebudowy, likwidację barier i innych uciążliwości. W tym celu chcę nawiązać trwałą współpracę z zarządami wspólnot mieszkaniowych by móc jak najlepiej identyfikować potrzeby mieszkańców i wspólnie znajdywać najlepsze sposoby ich zaspokajania, a następnie walczyć o ich realizację. W zakresie polepszenia bezpieczeństwa chcę nawiązać efektywną współpracę z dzielnicowymi, by nie dochodziło do dewastacji mienia, a mieszkańcy żeby nie czuli się zagrożeni. Podejmę współpracę z placówkami oświatowymi zlokalizowanymi w tej części osiedla. Będę otwarty na każdy pomysł i propozycję. Pamiętajmy w pojedynkę trudno coś sensownego osiągnąć, razem zawsze jesteśmy mocniejsi.

Nie boję się nowych wyzwań, a ludzi traktuję z szacunkiem, bez względu na ich status społeczny i poglądy. Obce jest mi prowadzenie politycznych lokalnych „wojenek”, które często kończą się obrażaniem jednych radnych przez drugich. Reprezentuję świeże, trzeźwe spojrzenie, niezwiązane do tej pory z polityką. Wiem co to kompromis, wypracowany ciężką pracą. Ponadto uważam, że nadszedł czas dać szansę nowym twarzom, nowemu pokoleniu, które zainicjuje zmiany na lepsze.

Dlatego proszę mieszkańców okręgu nr 16 o wsparcie i zaufanie, oddając głos na moją osobę.

Apeluję by te wybory, chociaż uzupełniające, nie potraktować jako mało znaczące, ale równie ważne. Często wyniki wyborów są takie a nie inne z powodu niskiej frekwencji. Zachęcam zatem to głosowania, nie bądźcie Państwo obojętni, bo głos każdego z Was może okazać się decydujący.

Szanowni Państwo nie będę przekonywał, że jestem jednym z Was, ale na pewno kim jestem oddaje moje hasło wyborcze: Nowy człowiek - Nowe możliwości!


 

Z poważaniem

Marcin Pietrzak

Kandydat do Rady Miasta Inowrocławia

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg Wyborczy nr 16

 


Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.