Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wodny integracyjny plac zabaw w Bydgoszczy?

dodano 2017-07-21 13:56 w kategorii: Informacje

20 lipca 2017 r. na briefingu prasowym został zaprezentowany pomysł budowy integracyjnego wodnego placu zabaw w Bydgoszczy.

Jest to wspólna inicjatywa Agnieszki Lukowskiej - przedstawicielka rodziców dzieci niepełnosprawnych, Moniki Kani - Stowarzyszenie Bez Ograniczeń, Ireneusza Nitkiewicza - Radengo Rady Miasta i szefa SLD oraz Zbigniewa Welenca - sekratarz Rady Miejskiej SLD.

Pomysł podsunęła nam Dagmara Wojtaluk. Stosowne pismo zostanie przekazane do Prezydenta Rafała Bruskiego, liczymy na pozytywną opinię.

Będzie to kolejna inwestycja po integracyjnych placach zabaw, która pokaże, że nasze miasto jest otwarte dla każdego i rozwijając Bydgoszcz bierzemy pod uwagę potrzeby wszystkich mieszkańców.

Wodny integracyjny plac zabaw z pewnością będzie się cieszył dużym zainteresowaniem mieszkańców. Będzie miejscem, gdzie wspólnie bez względu na stan zdrowia będą bawiły się razem dzieci niepełnosprawne i zdrowe. Umożliwi również rodzicom niepełnosprawnym np. poruszającym się na wózkach inwalidzkich, zabawę ze swoimi dziećmi. - mówi Ireneusz Nitkiewicz 

Do końca sierpnia br. zbierane są podpisy poparcia. Listę poparcia można pobrać tutaj - lista
Listy można odbierać i przynosić do biura SLD ul. Paderewskiego 28/2 od poniedziałku do czwartku od 9.00 do 15.00 lub do Wspólnej spiżarni - Jadłodzielnia Bydgoszcz, ul. Gdańska 79.

woda2Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.