Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Spotkanie integracyjne członków i sympatyków lewicy w Olesznie

dodano 2017-07-25 16:59 w kategorii: Powiatowe

22 lipca 2017 r. w Olesznie (powiat lipnowski, gmina Wielgie) odbyło się coroczne spotkanie integracyjne członków i sympatyków SLD. Na zaproszenie wójta gminy Wielgie Tadeusza Wiewiórskiego i szefa Sojuszu w powiecie Sebastiana Olewińskiego na pikniku gościli: sekretarz wojewódzki partii Tomasz Mokos, asystent europosła Janusza Zemke Zbigniew Welenc, sekretarz Rady Miejskiej SLD we Włocławku Piotr Kowal oraz radny Sejmiku Stanisław Pawlak.

Otwierając oficjalnie wydarzenie Sebastian Olewiński podziękował za rekordową frekwencję i odniósł się do bieżącej sytuacji politycznej w Polsce. Aktualne wydarzenia znalazły swoje odbicie także w wypowiedziach pozostałych gości. Specjalne życzenia od europosła Janusza Zemke przekazał obecnym jego asystent Zbigniew Welenc.

Po rozpoczęciu, w nawiązaniu do słów przewodniczącego Sojuszu w powiecie, wszyscy otrzymali egzemplarz Konstytucji RP, a obecni asystenci europosła rozdali wszystkim upominki.

Odbywające się rokrocznie wydarzenie tradycyjnie przebiegło w miłej atmosferze. Przy przysmakach serwowanych przez organizatorów nie zabrakło dyskusji o sprawach powiatowych i krajowych, a akompaniament muzyki pozwolił także na wspaniałą zabawę taneczną.

Tradycyjnie odbył się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, który przygotowali asystenci europosła Janusza Zemke, Tomasz Mokos i Zbigniew Welenc. Choć pytania nie sprawiały większej trudności to nie zabrakło emocji wśród uczestników, którzy nie kryli radości z nagród ufundowanych przez eurodeputowanego.

Fot. Piotr Zachariasz

Więcej zdjęć w GALERIIKomentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.